Kdo jsme

Společnost Kalmar Industries je největším světovým výrobcem prostředků pro manipulaci s kontejnery a předním světovým výrobcem v oblasti čelních vozíků s nosností nad 5,5t. Dnešní průmyslové prostředí se vyznačuje vysokým tempem a nízkými maržemi, a to klade vysoké nároky na spotřebitele a především na na efektivní logistiku. Materiálový tok musí vždy fungovat hladce, bez zpoždění, bez přerušení. Proto jsme se ve společnosti Kalmar zaměřili na intenzivní vývoj výrobků a služeb, abychom zajistili efektivní a spolehlivou manipulaci.

Naše filozofie

,,Make things easy“ Tato tři malá slova symbolizují filozofii společnosti Kalmar. Usnadnění manipulace s těžkými věcmi není pro společnost Kalmar ničím novým. Společnost má více než 100 let zkušeností se zvedáním a přemísťováním těžkých předmětů. Tři malá slova „usnadnit si práci“ však zahrnují i další rozměr. Kalmar je více než jen dodavatel strojů. Kalmar nabízí řešení, která svým zákazníkům usnadňují život, pokud hledáte efektivní manipulaci s vynikající celkovou hospodárností, je Kalmar jasnou volbou.

 

Hlavní milníky historie naší společnosti

1940
Kalmar je více než jen dodavatel strojů

Start firmy

Společnost Kalmar Industries je největším světovým výrobcem prostředků pro manipulaci s kontejnery a předním světovým výrobcem v oblasti čelních vozíků s nosností nad 5,5t.

2004
Vývoj nových produktů Kalmar

Neustále modernizujeme

Aktivně se zaměřujeme na vývoj nových produktů, které splňují požadavky našich zákazníků, a v posledních letech modernizujeme prakticky celý náš program.

2022
Myslíme na ekologickou účinnost Vašeho provozu

Průmysl

Naše stroje jsou konstruovány pro požadavky průmyslu. Všechny si poradí s dlouhými relacemi náročných manipulací. Prostředí pro obsluhu nabízí nejlepší možnou ergonomii díky dobré viditelnosti, vysokým komfortem a logickým rozmístěním ovládacích prvků.