O společnosti
Una Mano s.r.o.

Jsme investiční společnost fungující na trhu nemovitostí, finančních služeb a investičních příležitostí. V rámci celé České republiky se specializujeme především na nájemní bydlení. Pro své klienty vyhledáváme investiční příležitosti, díky nimž mohou zhodnotit své finanční prostředky a úspory s dlouhodobým garantovaným výnosem.

Z aktuální situace v České republice vyplývá, že zájem o nájemní bydlení zaznamená v blízké budoucnosti strmý růst. Na zvýšenou poptávku jsme připraveni. Rádi vám pro výstavbu nájemního bydlení vyhledáme atraktivní lokalitu. Zajímavou alternativu nabízejí například stávající opuštěné nebo zchátralé objekty. Šetrnou a efektivní rekonstrukcí jim vdechneme nový život.

Klientům garantujeme vysoký standard komplexní správy a pronájmu budov. Jednotlivé bytové jednotky jsou plně a kvalitně vybaveny. Nabídkou dodatečných služeb pružně reagujeme také na rostoucí poptávku po nájemním bydlení s doplňkovým servisem a komfortem pro klienty.

Kdo za
projekty stojí

Jaroslav Čech načerpal v letech 2002 až 2016 velké množství manažerských zkušeností na vedoucích pozicích v Komerční bance. Profesně se specializoval na schvalování úvěrových obchodů od hypotečních úvěrů až po podnikatelské financování.

Po uzavření profesní kapitoly v Komerční bance se začal etablovat na realitním trhu. Jeho současný záběr je velmi rozmanitý a pokrývá de facto všechny klíčové segmenty trhu od developerských projektů přes hotely a komerční nemovitosti až po byty, domy i nájemní bydlení.

Osobnost a kariéra Jaroslava Čecha je zárukou profesionálně nabízených služeb.

Ing. Jaroslav Čech

E-mail: jcech@unamano.cz